48 61 624 75 52
48 61 624 75 58
maszyny@powers.pl

Firma Powers Maszyny Sp. z o.o. jest profesjonalnym partnerem w zakresie dostaw maszyn, części zamiennych oraz specjalistycznego serwisu dla branży przetwórstwa surowców mineralnych. W zakresie doboru i dostaw sprzętu obsługujemy również przedsiębiorstwa recyklingowe oraz zakłady utylizacji odpadów.  Naszym celem jest dostarczanie naszym klientom nowoczesnych rozwiązań, które przekładają się na wzrost wydajności i ograniczenie kosztów produkcji.

Współpraca z najlepszymi, międzynarodowymi producentami jest wyróżnikiem naszej firmy.

 


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na polski rynek niemieckich maszyn kruszących i sortujących marki KLEEMANN GmbH. Markę Kleemann wyróżnia innowacyjność oraz wysoka jakość maszyn. Na pierwszym planie są korzyści ekonomiczne, jakie produkt ma przynosić profesjonalnym użytkownikom. Oferujemy naszym klientom nowe i używane maszyny tej marki, profesjonalny serwis, nowoczesne rozwiązania finansowe w tym długoterminowy wynajem maszyn z opcją odkupu czy leasing operacyjno-operacyjny.
 

Dzięki  wyłączności na dystrybucją maszyn austriackiej RUBBLE MASTER oferujemy nowoczesne i przyjazne dla użytkownika  kruszarki udarowe dla rozwijającej się branży recyklingu.

Naszą ofertę dla sektora skalnego i budowlanego poszerza przedstawicielstwo znanej japońskiej marki FRD FURUKAWA w zakresie młotów hydraulicznych oraz hiszpańskiego producenta zrywaków mimośrodowych XCENTRIC RIPPER.

Ofertę dla branży recyklingowej uzupełniają urządzenia włoskiej firmy VTN wiodącego producenta nożyc wyburzeniowych, różnorodnego osprzętu do koparek w tym kruszarek szczękowych i przesiewaczy obrotowych.

Posiadamy wyłączność na dystrybucję manipulatorów hydraulicznych do rozbijania nadgabarytów irlandzkiej firmy McQUAID Engineering wspomagających pracę kruszarek stacjonarnych i mobilnych.

Produktem idealnym dla głównych sektorów obsługiwanych przez naszą firmę są zęby do koparek i ładowarek szwedzkiej firmy COMBI Wear Parts A.B.

Od lat specjalizujemy się w dostawie części zamiennych do kruszarek i przesiewaczy. W tym zakresie współpracujemy z wiodącymi, światowymi producentami. W zakresie części zamiennych do maszyn górnictwa skalnego mamy najbogatsza ofertę na polskim rynku. Jako jedyna firma na rynku posiadamy pełną ofertę części zamiennych do wszystkich typów młotów hydraulicznych.


Firma to ludzie. Nasza kadrę posiada wieloletnie doświadczenie w branży oraz kwalifikacje pozwalające sprostać najtrudniejszym wyzwaniom, zaoferować kompleksową i profesjonalna obsługę.
Oferujemy naszym klientom najwyższej jakości produkty po konkurencyjnych cenach.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.